Hakkımda

Sağlıklı Hayata İlk Adım İçin, Farkındalık Kazanmalısın

Hadi Başlayalım

Sağlıklı bir yaşam sürmek için bütünsel bir farkındalığa ihtiyacımız var. Bedenimizi tanımıyoruz, bedensel sesimize kulak vermiyor ve iç dengemizin nasıl çalıştığını bilmiyoruz. Beslenmemizi değiştirerek, fiziksel aktivitemizi arttırarak bu farkındalığı beraber oluşturacağız.

Benim Hikayem

2015 Yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. Lisans bitirme tezi olarak ”BESLENMENİN TÜP BEBEK TEDAVİSİNE VE İNFERTİLİTEYE ETKİSİ‘’ üzerine çalışmış ve tamamlamıştır.Mezun olduktan sonra, bu konu üzerine bir süre Dr.Murat Berksoy kliniğinde bulunmuştur.
Üniversite dönemi boyunca çeşitli hastaneler ve özel kurumlarda hem gönüllü hem de zorunlu stajlar yapmıştır. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Ataşehir Memorial Hastanesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Bezmialem Tıp Fakultesi hastanesi, Özel Diyabet Hastanesi, Üsküdar Devlet Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi SANİTAS, ve Dyt.Cenk Özyılmaz Beslenme ve Diyet Merkezi’nde yapmıştır. Şu an profesyonel kariyerine Dekolte Plus Zayıflama ve Güzellik Merkezi’nde devam etmektedir.

Profesyonel Sertifika & Katılım Belgelerim

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.