Online Diyet

HALA TARTI ODAKLI MISIN?

Tartıdaki sayıyı düşürmek için sayısız yaptığın şok diyet ve detoxlar seni ne kadar tatmin etti? Her sene verdiğin 2 kiloyu 5 kilo olarak geri almaktan bıkmadın mı? Sence de artık bedensel sağlığını da düşünme vakti gelmedi mi? Artık diyet yapmak istemiyorum, sağlıklı beslenmeyi öğrenerek zayıflamak istiyorum  ve formda kalmayı tercih ederek bütünsel bir danışmanlık almak istiyorum diyorsan BAŞLAYALIM!

5
4
2

Program

Taptaze Bir Başlangıç
  • Kişinin İncelenmesi ve Ardından Kişiye Özel Program Oluşturulması

  • Kişiye Özel Supplement Önerileri (vitamin, mineral takviyeleri)

  • Ayda 4 Liste Değişimi ve Haftalık Online Kontroller

  • Besin Tüketim Kaydı

  • Kişiye Özel Kolay, Uygulanabilir Tarifler, Smoothieler ve Sebze Suları

  • 09.00 – 22.00 Arası Soru Sorma İmkanı

Beslenme Uzmanı Fulya Bozdemir

Dogru beslenemediğim ve kilo veremediğim dönemde iyi ki karsıma çıktı dediğim diyetisyenim.
Kilo vermenin dışında hangi besinleri tüketmem gerektigini, tartıya takılmadan dogru beslenmeyi ve en önemlisi kalori hesaplamanın önemsiz oldugunu öğrettiği için teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Çağla Uygur (Dijital Medya Uzmanı)

Kilo veremediğim, sınırsız diyet maceralarım sonucunda, sayılara takılmadan besinlerin içeriğine göre beslenmeyi öğreten canım diyetisyenim. Sağladığı beslenme danısmanlıgı ile kendimi daha mutlu, enerjik ve sağlıklı hissediyorum. Tüm bunların yanında online olarak sağladığı motivasyon için de teşekkür ederim.

Aysu Kera (İnsan Kaynakları Koordinatörü)

‘’Besinlerin, vitaminlerin, minerallerin kişiye ve kişiliğe özel en doğru şekilde kullanılmasını sağlayan ve müthiş sonuçlar ortaya cıkaran tanıdığım en doğru beslenme uzmanı.’’

Serpil Kocabas (Spor Eğitmeni)

BANA ULAŞIN